Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. od kilku tygodni eksploatuje autobusy hybrydowe MAN Lion's City Hybrid. Jak oceniają Państwo komfort podróżowania autobusem hybrydowym?

Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 1193730

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej od 15.02.2018 r.

 

Informujemy, iż od dnia 15 lutego 2018 r. (czwartek) w związku z remontem ul. Sikorskiego zmianie ulegną trasy:

Linia „T 1”:

Trasa w kierunku Wieprzyc (obowiązujące przystanki): do ulicy Jagiełły bez zmiany, a następnie Jagiełły (Jagiełły), Wybickiego, Łokietka, Estkowskiego, Orląt Lwowskich (Orląt Lwowskich) i od al. 11 Listopada bez zmian.

Trasa w kierunku Silwany (obowiązujące przystanki): do ul. Estkowskiego bez zmiany, dalej Estkowskiego (Jancarza), Sikorskiego (Zakład Energetyczny – zmiana lokalizacji), Kosynierów Gdyńskich, Łokietka, Wybickiego i od ul. Jagiełły dotychczasową trasą.

 

Zawieszone zostaną przystanki Pocztowa i Zakład Energetyczny w kierunku Wieprzyc i przystanek Arsenał w kierunku Silwany, zostaje uruchomiony przystanek Jancarza.

 

Linia nr T2:

Trasa w kierunku Piasków (obowiązujące przystanki): Sikorskiego (Zakład Energetyczny - zmiana lokalizacji) - Kosynierów Gdyńskich (Mieszko) i od ul. Borowskiego bez zmian.

Trasa w kierunku Zakładu Energetycznego: do ul. Borowskiego bez zmiany, następnie Kosynierów Gdyńskich (Rondo Kosynierów Gdyńskich) i od ul. Estkowskiego bez zmian.

Zawieszone zostaną przystanki Arsenał w kierunku Piasków i 30 Stycznia w obu kierunkach, natomiast zostanie uruchomiony przystanek Puszkina (w okolicy I LO).

 

Najdogodniejszym miejscem do przesiadki na i z obu linii zastępczych jest węzeł przystanków Zakład Energetyczny Orląt Lwowskich.

 

UWAGA: uruchomione zostaną dodatkowe przystanki "Jancarza" (przy ul. Estkowskiego dla linii T1 w kierunku Centrum) oraz "Puszkina" (na wysokości I L.O. dla linii T2 w kierunku Piaski).

 

Linie nr 129, 130, 131 będą kończyć i rozpoczynać kursowanie na przystanku AWF. Dla tych linii oraz dla linii nr 117 zawieszony zostanie przystanek Arsenał w kierunku K-SSSE i Baczyny.

przesiadki ZE


 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością