Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Informacje
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. obecnie na stanowisku kierowcy autobusu zatrudnia 27 kobiet. W najbliższych miesiącach grupa ta powiększy się do 37 kobiet. Co sądzisz o zatrudnianiu kobiet na stanowisku kierowcy?

bardzo dobry pomysł, jak wiadomo kobieta łagodzi obyczaje, - 19.8%
kobiety są mniej konfliktowe od mężczyzn, - 7.6%
zdecydowanie lepiej autobusy prowadzą Panowie, - 13.9%
nie ma różnicy pomiędzy prowadzeniem autobusu przez kobietę i mężczyznę - 41.6%
bezpieczniej czuje się w autobusie prowadzonym przez mężczyznę, - 17.2%
Serwis MZK odwiedziło: 1330492

Dystrybucja biletów


UWAGA

Ewentualne okresowe zmiany dotyczące godzin otwarcia kas biletowych, podawane są na bieżąco w komunikatach na stronie głównej KOMUNIKATY

Bilety okresowe: 1 tygodniowe, 2 tygodniowe, miesięczne i kwartalne do nabycia w kasach biletowych MZK na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz za pomocą aplikacji GoPay, mPay, SkyCash, moBILET.

 Wykaz kas biletowych:

 


  Centrum Obsługi Klienta

Kasa nr 3, Kasa nr 4, Kasa nr 5 - sprzedaż hurtowa.

ul. Drzymały 10 
8:00 do 17:00,
w soboty od 9:30 do 13:00
tel. (95) 7287901-3


 Kasa biletowa nr 2 - os. Staszica (ul. Marcinkowskiego - pawilony handlowe)
09:00 do 18:00,
w soboty 09:00 do 17:00


Baner

 

GoPay Sp. z o.o.   jest przedsiębiorstwem zajmującym się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań dla miejskich przedsiębiorstw komunikacyjnych, miast i innych podmiotów związanych z transportem zbiorowym. Główną działalnością spółki jest rozwój systemów sprzedaży biletów na przejazdy komunikacją miejską. Udostępniamy dla Państwa Internetowy system sprzedaży biletów okresowych www.gopay24.pl oraz aplikację mobilną GoPay.

  


logo mobilet

 

Czekasz na autobus czy tramwaj i nie masz biletu ?

Z usługa moBILET kupisz elektroniczny bilet  przez komórkę, o każdej porze, gdziekolwiek jesteś…

 


 

home logo Kupuj bilety komunikacji miejskiej komórką

Bilet w komórce to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników komunikacji miejskiej. Aplikacja SkyCash eliminuje konieczność noszenia przy sobie gotówki i szukania kiosku.


mpay

 mPay Płatności Mobilne

Aplikacja dzięki której możesz zakupić elektroniczny bilet komunikacji miejskiej, zdalnie opłacić postój na parkingu, zapłacić rachunki skanując kod kreskowy, kupić bilet na mecz i płacić za zakupy w internecie.

Płatności dokonuje się bezpośrednio w aplikacji mPay. Można wybrać trzy źródła płatności: przedpłacona portmonetka w aplikacji, podpiętą kartą płatniczą lub kartą w elektronicznym portfelu kart MasterPass.

 


 

Bilety jednorazowe do nabycia również w punktach usługowo-handlowych (kioski, sklepy) na terenie miasta Gorzowa oraz okolicznych miejscowości.

Bilety posiadające nadruk Gorzów Przystań., zakupione w automatach biletowych zainstalowanych w autobusach i tramwajach, nieposiadające śladów fałszerstwa dopuszczone są do użytku w środkach transportu miejskiego Gorzowa Wlkp.

UWAGA

Ewentualne okresowe zmiany dotyczące godzin otwarcia kas biletowych, podawane są na bieżąco w komunikatach na stronie głównej KOMUNIKATY

 

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością