Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Komunikaty
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. planuje wprowadzenie tzw. "Ciepłego Guzika", czyli otwierania drzwi przez pasażerów na przystankach za pomocą przycisków znajdujących się przy drzwiach. Co sądzi Pan/Pani o takim rozwiązaniu?

Serwis MZK odwiedziło: 1528767

Komunikaty

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji zastępczej od 1 kwietnia 2019 r.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 1 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego wprowadzone zostaną zmiany w obsłudze komunikacyjnej Os. Piaski, i tak:

 

Linia komunikacji zastępczej „T2” będzie kursowała po trasie:

Zakład Energetyczny (początkowy), ul. Kosynierów Gdyńskich (Mieszko), ul. Borowskiego, ul. Mieszka I (Borowskiego, Urząd Wojewódzki, Sąd), Al. ks. Andrzejewskiego (Roosevelta), ul. Wyszyńskiego (K.M. Policji, S.M. Projekt n/ż), Owocowa, Wiejska, Puszkina, Czarneckiego (Piaski), Kazimierza Wielkiego (Piaski, Kilińskiego, Chodkiewicza), Mieszka I (Sąd, Urząd Wojewódzki), Borowskiego (Borowskiego), Kosynierów Gdyńskich (Rondo Kosynierów Gdyńskich), Estkowskiego, Orląt Lwowskich (przystanek końcowy)

 

Linie autobusowe nocne „503” oraz „505”:

Zmiana trasy jazdy dotyczy także linii nocnych „503” oraz „505”, które od przystanku „Sąd” (przy ul. Mieszka I) pojadą po trasie Al. ks. Andrzejewskiego – Wyszyńskiego – Owocowa – Wiejska – Czarneckiego – Kazimierza Wielkiego zatrzymując się na wszystkich przystankach znajdujących się na trasie objazdu. Informujemy jednocześnie, iż wszystkie przystanki na liniach nocnych są przystankami „na żądanie”.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością