Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Komunikaty
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od kilku tygodni Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. prowadzi akcję informacyjną pod hasłem "Coolturalny pasażer". Czy możesz o sobie powiedzieć, że zachowujesz się jak "Coolturalny pasażer"?

tak, - 78.4%
nie. - 21.6%
Serwis MZK odwiedziło: 1476420

Komunikaty

Uruchomienie linii specjalnej "201" od 1 czerwca 2019 r.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 1 czerwca 2019 r. (sobota) w dni wolne tj. sobota, niedziela i święta uruchomione zostanie kursowanie autobusów na linii specjalnej "201" w relacji Słowiańska-TESCO - Jezioro Nierzym - Słowiańska-TESCO. Szczegółowa trasa jazdy:

Słowiańska-Tesco - Słowiańska - Myśliborska - Marcinkowskiego - Staszica - Fredry - Matejki - Kosynierów Gdyńskich - Wybickiego - Jagiełły - Walczaka - Czereśniowa - Piłsudskiego - Górczyńska - Okulickiego - Pl. Jana Pawła II - KEN - Szarych Szeregów - Bora-Komorowskiego - Fieldorfa-Nila - Walczaka - Różanki-Szklarnia - Różanki - Jezioro Nierzym

Uwaga: Autobus zatrzymuje się na wszystkich przystankach znajdujących się na trasie przejazdu. W granicach administracyjnych miasta Gorzowa Wlkp. opłata za przejazd wynosi 3,00 zł bilet normalny i 1,50 zł bilet ulgowy natomiast za przejazd do i od przystanków Różanki-Szklarnia, Różanki oraz Jezioro Nierzym odpowiednio 6,00 zł bilet normalny i 3,00 zł bilet ulgowy.

 

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością