Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Komunikaty
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Od kilku tygodni Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. prowadzi akcję informacyjną pod hasłem "Coolturalny pasażer". Czy możesz o sobie powiedzieć, że zachowujesz się jak "Coolturalny pasażer"?

tak, - 78.4%
nie. - 21.6%
Serwis MZK odwiedziło: 1476421

Komunikaty

Zmiana rozkładu jazdy dla linii autobusowych 116 i 118 związana z remontem przejazdu kolejowego na ul. Maszewskiej w Deszcznie.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, że w dniach 10.06.2019r.-20.06.2019r. nastąpi zmiana organizacji ruchu związana z remontem przejazdu kolejowego na ul. Maszewskiej w Deszcznie.

Autobusy linii 116 oraz 118 (w kursach przez Zalew Karnin i Orzelec) zmienią stałą trasę przejazdu na tymczasową.

Informujemy, że uruchomione zostaną pary przystanków tymczasowych   ”Karnin I” – na ul. Poznańskiej przed skrzyżowaniem z ul. Kąpieliskową oraz przystanki na ul. Krętej – „Niebieska” za skrzyżowaniem z ul. Niebieską.

 

Linia 116: Zakład Energetyczny/Śląska-Pole Golfowe – Grobla – Koniawska – Poznańska – Karnińska – Niebieska – Kręta (Maszewo) – Glinik – Orzelec i z powrotem.

Na czas objazdu zawieszone zostaną przystanki Karnin, CPN(granica strafy)nż., Skwierzyńska, Szkoła i Maszewska na obu kierunkach.

 

Linia 118: Zakład Energetyczny/Śląska-Pole Golfowe – Grobla – Koniawska – Poznańska – Karnińska – Niebieska – Kręta (Maszewo) – Glinik – Orzelec – Glinik – Maszewo – Niebieska – Karnińska – Poznańska – Lubuska – Krupczyńska – Brzozowiec i z powrotem.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością