Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 

Kontakt

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba
ul. Kostrzyńska 46, 66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 95 728 78 00
fax 95 728 78 01
infolinia: MZK 1 9285
e-mail: mzk@mzk-gorzow.com.pl 

Dyspozytornia ruchu

Dyspozytornia

czynna całą dobę 
INFOLINIA MZK 1 9285 
tel. 95 728 78 33, 728 78 34 (rozmowy z Dyspozytornią są rejestrowane)

 

Sekretariat

czynny 7:00 - 15:00 

tel. 95 7 28 78 00 
fax: 95 7 28 78 01

Członek Zarządu / Z-ca Dyrektora ds. Finansowych
Główny Księgowy 

Iwona Trzcińska

Iwona Trzcinska

email: i.trzcinska@mzk-gorzow.com.pl
tel. 95 728 78 00 
fax: 95 728 78 01

Prezes zarządu / Dyrektor Naczelny

Roman Maksymiak

d maksymiak

e-mail: r.maksymiak@mzk-gorzow.com.pl
tel. 95 728 78 00 
fax: 95 728 78 01

Wydział Przewozów Autobusowych
czynne w godzinach 7:00 - 15:00

Kierownik Wydziału - Krzysztof Szlempo

krzysztofszlempo

email: k.szlempo@mzk-gorzow.com.pl
tel. 95 728 78 31

Wydział Przewozów Tramwajowych
czynne w godzinach 7:00 - 15:00

Kierownik Wydziału - Adam Kowalkowski

AKowlakowskire

email: a.kowalkowski@mzk-gorzow.com.pl
tel. 95 728 78 50

Dział Infrastruktury
czynne w godzinach 7:00 - 15:00

Kierownik Działu - Krzysztof Łukaszczuk

email: k.lukaszczuk@mzk-gorzow.com.pl
tel. 95 728 78 40

Dział Dyspozycji Przewozów
czynne w godzinach 7:00 - 15:00

Kierownik Działu - Sławomir Dwojak

Slawomir Dwojak

email: s.dwojak@mzk-gorzow.com.pl
tel. 95 728 78 19

Sekcja Planowania Przewozów
czynne w godzinach 7:00 - 15:00

Kierownik Sekcji - Leszek Stodolniak

Leszek Stodolniak

email: l.stodolniak@mzk-gorzow.com.pl
tel. 95 728 78 11

Rzecznik Prasowy
czynne w godzinach 7:00 - 15:00

Rzecznik Prasowy - Marcin Pejski

rzecznik

email: rzecznik@mzk-gorzow.com.pl 
tel. 95 728 78 08