Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
 
 
Przetargi publiczne

Przetargi publiczne

Przetarg nieograniczony sektorowy na modernizację hali i zajezdni tramwajowej - ściany zewnętrzne i wewnętrzne oraz strop. 899/2018/006 JRP

Modernizacja hali i zajezdni tramwajowej - ściany zewnętrzne i wewnętrzne oraz strop. 899/2018/006 JRP

CPV: 45000000-7 Roboty budowlane

Termin składania oferty: 25.07.2018 r. do godz. 13:00
Termin otwarcia ofert: 25.07.2018 r. godz. 13:30

 


pdfOgłoszenie_o_zamówieniu.pdf807.66 KB03/07/2018, 14:32

pdfOgłoszenie_o_zamówieniu_-_Baza_konkurencyjności_03.07.2018.pdf242.88 KB03/07/2018, 14:32

pdfSIWZ_modernizacja_zajezdni.pdf854.84 KB03/07/2018, 14:32

doczałączniki_edytowalne_do_siwz.doc383.5 KB03/07/2018, 14:32

pdfzałącznik_nr_1_do_umowy.pdf268.36 KB03/07/2018, 14:32

pdfZałącznik_nr_6_Umowa_.pdf528.85 KB03/07/2018, 14:32

 


DOKUMENTACJA TECHNICZNA

 

pdf01_OPIS_TECHNICZNY_ELEWACJE_MZK_.pdf18.41 MB03/07/2018, 11:19

pdfA01_RZUT_HALI.pdf177.88 KB03/07/2018, 11:19

pdfA02_ELEWACJE_1.pdf124.69 KB03/07/2018, 11:19

pdfA03_ELEWACJE_2.pdf104.82 KB03/07/2018, 11:19

pdfAT01_PLAN_SYTUACYJNY.pdf2.45 MB03/07/2018, 11:19

pdfPrzedmiar.pdf1.1 MB03/07/2018, 11:19

pdfSTWiOR.pdf297.76 KB03/07/2018, 14:31

 

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością