Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Wnioski i reklamacje
ZAPLANUJ PODRÓŻ
Sonda

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. od kilku tygodni eksploatuje autobusy hybrydowe MAN Lion's City Hybrid. Jak oceniają Państwo komfort podróżowania autobusem hybrydowym?

jest znacznie ciszej, niż w autobusie z silnikiem diesla - 63.1%
nie ma rożnicy w komforcie podrożowania pomiędzy autobusem hybrydowym a autobusem z silnikiem diesla - 22.5%
nie podrożowałem jeszcze autobusem hybrydowym, więc nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie - 14.4%
Serwis MZK odwiedziło: 1247448

Wnioski i reklamacje

Jeśli chcą Państwo złożyć wniosek lub reklamacje dotyczącą funkcjonowania komunikacji miejskiej prosimy o pobranie poniższego formularza. Po pobraniu formularz należy wypełnić i złożyć w Centrum Obsługi Klienta Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. lub przesłać pocztą.


pdfFormularz wniosku/reklamacji - kliknij tutaj aby odczytać bez pobierania

Jeśli chcą Państwo złożyć reklamacje dotyczącą nieprawidłowej pracy automatów do sprzedaży biletów np. automat nie wydał reszty, automat nie wydał biletu itp. prosimy o pobranie poniższego formularza. Po pobraniu formularz należy wypełnić i złożyć w Centrum Obsługi Klienta Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. lub przesłać pocztą.

pdfFormularz reklamacji - Automat biletowy - kliknij tutaj aby odczytać bez pobierania

 

Formularz wniosku/reklamacji
Jeżeli inny niż adres zamieszkania.
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. ul. Kostrzyńska 46 66-400 Gorzów Wlkp. 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@mzk-gorzow.com.pl , 3) celem przetwarzania jest rozpatrzenie wniosku reklamacji podstawą prawną przetwarzania jest Rozporządzenie Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 24 lutego 2006 r. w sprawie ustalania stanu przesyłek oraz postępowania reklamacyjnego, 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub podmioty współpracujące w procesie reklamacji , 5) Pani/Pana ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego , 6) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat, na podstawie jednolitego rzeczowego wykazu akt, 7) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, 8) Pani/Pan ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 9) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w trybie zautomatyzowanego podejmowania decyzji i profilowane, 10) podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz ich nie podanie uniemożliwia rozpatrzenie wniosku o rozpatrzenie wniosku reklamacji .
 
Formularz reklamacji
Automat biletowy
Jeżeli inny niż adres zamieszkania.
*należy podać nr wozu
administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miasto Gorzów Wlkp. – Urząd Miasta z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Sikorskiego 3-4, reprezentowany przez Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim ul. Kostrzyńska 46, 66-400 Gorzów Wielkopolski. 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@mzk-gorzow.com.pl , 3) celem przetwarzania jest rozpatrzenie wniosku reklamacji podstawą prawną przetwarzania jest Rozporządzenie Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 24 lutego 2006 r. w sprawie ustalania stanu przesyłek oraz postępowania reklamacyjnego, 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub podmioty współpracujące w procesie reklamacji , 5) Pani/Pana ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego , 6) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat, na podstawie jednolitego rzeczowego wykazu akt, 7) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, 8) Pani/Pan ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 9) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w trybie zautomatyzowanego podejmowania decyzji i profilowane, 10) podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz ich nie podanie uniemożliwia rozpatrzenie wniosku o rozpatrzenie wniosku reklamacji .
 
 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością