Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 3282575

Informujemy, że od dnia 6-05-2020 r. (środa) od godziny 17:30 w związku z zamknięciem z powodu prac drogowych ulicy Mieszka I na odcinku od skrzyżowania z ulicą Edwarda Borowskiego do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Jagiellończyka zmienione zostaną trasy linii autobusowych T2 i 503:

W kierunku śródmieścia autobusy pojadą objazdem od przystanku Chodkiewicza ulicami Roosevelta i  Kosynierów Gdyńskich (linia 503 skręca w ulicę Jana Matejki) i od skrzyżowania z ulicą Edwarda Borowskiego powrócą na stałą trasę. Na trasie objazdu obowiązywać będą dodatkowo przystanki: Roosevelta przy ulicy Roosevelta oraz  przy ulicy Kosynierów Gdyńskich:
Mickiewicza,
Sienkiewicza.


W kierunku pętli Piaski od przystanku Krzywoustego (linia 503 od przystanku Matejki) autobusy pojadą ulicami Kosynierów Gdyńskich, Adama Mickiewicza i od skrzyżowania z ulicą Mieszka I powrócą na stałą trasę. Na trasie objazdu obowiązywać będzie dodatkowo przystanek Mickiewicza przy ulicy Kosynierów Gdyńskich.
W okresie funkcjonowania objazdu zawieszone zostają przystanki Borowskiego i Urząd Wojewódzki w obu kierunkach.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością