Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 3282562

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 20 maja 2020 r. (środa) wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

1. W związku z otwarciem dla ruchu drogowego ulicy Żwirowa na odcinku od skrzyżowania z ulicami Roosevelta, Słowiańska, Kosynierów Gdyńskich do ulicy Błotna od 20 maja 2020 (środa) linia autobusowa nr 111 wraca na stałą trasę. Ponownie uruchomiony zostaje przystanek Błotna przy ulicy Żwirowa w kierunku Chwalęcic, a zawieszone dla linii nr 111 przystanki po trasie objazdu: „Sąd” w kierunku Chwalęcic, „Chodkiewicza” w obu kierunkach, tymczasowy „Błotna” (przy ulicy Błotna) i „Roosevelta” w kierunku Śląskiej. W związku z powyższym nastąpi korekta rozkładu jazdy linii autobusowej 111.

2. W związku z zamknięciem dla ruchu alei Konstytucji 3 Maja na odcinku od ulicy Orląt Lwowskich do ulicy Ewarysta Estkowskiego od dnia 20 maja 2020 r. (środa) zmieniona zostanie lokalizacja przystanku początkowego dla linii nr T 2, 112, 116, 118, 127, 133. Zamiast dotychczasowego przystanku „AWF” przystankiem początkowym dla wyżej wymienionych linii będzie przystanek tymczasowy „Kosynierów Gdyńskich -Biblioteka” zlokalizowany przy ulicy Kosynierów Gdyńskich w pobliżu WiMBP. W związku z powyższym nastąpi korekta rozkładu jazdy zastępczej linii autobusowej T 2.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością