Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 4303257

Tańsze bilety MZK w aplikacji

Od 1 września bilety okresowe komunikacji miejskiej będzie można kupić dziesięć procent taniej, decydując się na zakup poprzez aplikację mobilną.

MZK chce w ten sposób zachęcić mieszkańców do wykorzystania bardziej ekologicznych rozwiązań, których konsekwencją ma być rezygnacja z papierowej wersji biletu. Zakup poprzez aplikację jest nie tylko przyjazny środowisku, ale umożliwia oszczędność pieniędzy i czasu - pozwala zrezygnować z osobistej wizyty w kasie.

Promocja obejmuje bilety siedmiodniowe, czternastodniowe, miesięczne, miesięczne na okaziciela oraz trzymiesięczne, na terenie miasta jak i poza jego granicami. Potrwa do 30 czerwca przyszłego roku.

Bilety można nabyć przez aplikacje mobilne: SkyCash, Mobilet, MPay, Gopay.

cennik

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością