Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 4303177

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o. o. informuje, że w dniu 2 września 2020 r. w związku z odbywającym się na Stadionie im. E. Jancarza meczem żużlowym od około godziny 17:30 do około godziny 23:00 zamknięta zostanie dla ruchu ulica Śląska na odcinku od skrzyżowania z ulicami Budowlanych i Kwiatową do Wału Poprzecznego. W związku z powyższym autobusy nie będą dojeżdżały do pętli „Śląska-Pole Golfowe”, natomiast zostaną skierowane na pętlę tymczasową zlokalizowaną na ul. Fabrycznej na wysokości Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy, a przystanek „Kwiatowa” (w kierunku pętli „Śląska-Pole Golfowe”) zostanie przeniesiony do zatoki parkingowej znajdującej się przy ul. Budowlanych.

Ponadto w godzinach 19:00 – 20:30 oraz po zakończeniu meczu żużlowego kursy na linii 101 i 125 zostaną wzmocnione dodatkowymi autobusami.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością