Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 5578100

Informujemy, że od dnia 23-01-2021 r. (sobota) do odwołania w związku z pracami drogowymi zamknięta dla ruchu drogowego będzie ulica Mieszka I na odcinku od skrzyżowania z ulicą Adama Mickiewicza do skrzyżowania z ulicami Kazimierza Wielkiego i Franklina Roosevelta.

W związku z powyższym zmianie ulegną trasy linii autobusowych nr T 2, 104, 134, 503, 505. W kierunku pętli: Piaski, Ustronie i Dekerta-Szpital autobusy od przystanku Mickiewicza pojadą objazdem ulicami Kosynierów Gdyńskich, Franklina Roosevelta i na skrzyżowaniu z ulicą Kazimierza Wielkiego wrócą na stałe trasy. Przy ulicy Kazimierza Wielkiego (posesja nr 4) zlokalizowany będzie przystanek tymczasowy dla linii nr T 2, 503, 505.

Na czas trwania objazdu zawieszony zostanie przystanek Sąd przy ulicy Mieszka I w kierunku Piasków i Górczyna.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością