Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 4303353

423

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp.zo.o. przypomina, iż od dnia 16 kwietnia 2020 r. wprowadzony został obowiązek zasłaniania ust i nosa. Każda osoba przebywająca w miejscu publicznym, a więc na przystanku komunikacji publicznej czy w pojeździe komunikacji publicznej będzie musiała nosić maseczkę, szalik lub chustkę, która pozwoli na zakrycie nosa i ust. Nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje do odwołania i należy się bezwzględnie do niego stosować, nie tylko w komunikacji publicznej ale również we wszystkich miejscach ogólnodostępnych tj. sklepy, chodniki, place itp.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością