Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 4303450

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. apeluje do mieszkańców o nie parkowanie samochodów na torowiskach tramwajowych, ponieważ utrudnia to nam prowadzenie jazd testowych. W szczególności apelujemy do zaprzestania parkowania samochodów na torowisku tramwajowych przy ul. Warszawskiej (na wysokości budynku Warszawska 6) oraz przy ul. Sikorskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Herberta do skrzyżowania z ul. Hejmanowskiej.


Jazdy testowe tramwajami realizowane są na odcinku Wieprzyce - Kostrzyńska - Al. 11 Listopada - Sikorskiego - Warszawska - Pomorska - Walczaka - Silwana.
Parkując w pobliżu torowiska tramwajowego pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego odstępu od torowiska, który wynosi 1 metr.

Blokowanie

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością