Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
Drukuj

Serdecznie witamy na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. powstał poprzez przekształcenie zakładu budżetowego i jest kontynuatorem 117-letniej tradycji komunikacji publicznej w Gorzowie Wlkp.

Misją zakładu jest:
"Sprawna, bezpieczna, przyjazna środowisku komunikacja miejska".

Codziennie do obsługi komunikacyjnej miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz gmin ościennych tj. Bogdańca, Deszczna, Lubiszyna, Santoka kierowanych jest 49 autobusów i 13 składów tramwajowych*). Zatrudniamy 362 pracowników, w tym 164 kierowców autobusów i 47 motorniczych*).

Naszą stronę internetową odwiedza szerokie grono internautów i dlatego też, oprócz podstawowej oferty przewozowej w postaci rozkładów jazdy przedstawiamy dodatkowo informacje dotyczące historii komunikacji miejskiej w Gorzowie Wlkp., taboru oraz bieżących wydarzeń z życia zakładu.

Nagrody i certyfikaty:

 


Mam nadzieję, iż na stronie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. znajdą Państwo wszystkie potrzebne informację.

Prezes Zarządu
dr Roman Maksymiak

*) - stan na 30.06.2016 r.

 

 


 

 

POLITYKA JAKOŚCI

Miejskiego Zakładu Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim Spółka. z o. o.

Naszym celem nadrzędnym jest dostarczanie usług przewozowych spełniających wymagania określone przez Miasto Gorzów Wielkopolski - organizatora transportu publicznego i sąsiednie gminy – członków Porozumienia Komunalnego. Realizując umowę przewozową dążymy do zaspokajania oczekiwań Klientów – pasażerów komunikacji zbiorowej.

Wyznaczony cel zamierzamy osiągnąć poprzez:

Poprzez stosowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia organizacji pracy i jakości usług tak, aby Klienci osiągnęli zadowolenie z naszych usług, a pracownicy czuli satysfakcję z wykonywanej pracy.

Zapewniamy, że Polityka Jakości jest znana, rozumiana i przestrzegana przez pracowników Spółki.

PREZES ZARZĄDU                            CZŁONEK ZARZĄDU

Roman Maksymiak                              Iwona Trzcińska


Gorzów Wielkopolski, 30 czerwca 2016 r.