Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka prywatności 
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Nasza oferta
Sonda
Od kilku lat istnieje możliwość zakupu biletu okresowego za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, w związku z tym chcielibyśmy dowiedzieć się dlaczego nie są Państwo zainteresowani korzystaniem z takiej formy dystrybucji biletów?

Serwis MZK odwiedziło: 5850919

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. jako wieloletni operator publicznego transportu zbiorowego w mieście Gorzowie Wielkopolskim zaprasza Państwa do skorzystania z oferty w zakresie sprzedaży oleju napędowego na zakładowej Stacji Paliw znajdującej się na terenie firmy przy ul. Kostrzyńskiej 46 w Gorzowie Wlkp.

 

Naszą misją jest „Sprawna, bezpieczna i przyjazna środowisku komunikacja miejska” dlatego też przykładamy szczególną uwagę do bardzo wysokiej jakości paliwa, które jest wykorzystywane przez nasze pojazdy. W chwili obecnej tabor autobusowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. składa się z 70 autobusów, pośród których zdecydowaną większość stanowią autobusy najnowszej generacji wyposażone w silniki spełniające normy emisji spalin od EURO III do EURO V oraz kilkunastu pojazdów technicznych.

Proponujemy Państwu zakupy oleju napędowego o parametrach zgodnych z wymaganiami jakościowymi określonymi Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2008 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. Nr 221, poz. 1441 z późniejszymi zmianami). Najwyższą jakość stosowanego przez Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. paliwa oraz jego zgodność z obowiązującą normą PN-EN-590+A1:2010 potwierdzają wyniki wyrywkowych badań laboratoryjnych, którym nasze paliwo podlega w certyfikowanym laboratorium PKN Orlen w Szczecinie.

Zakupy oleju napędowego przez Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. realizowane są na podstawie umów zawartych z firmami, które zostały wyłonione w drodze przetargu nieograniczonego. Poza bardzo wysoką jakością oferowanego oleju napędowego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu również konkurencyjne ceny, samoobsługowy sposób tankowania, nieograniczony dostęp do Stacji Paliw 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu.

Jeszcze raz zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. . W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00 z Kierownikiem Działu Zamówień Publicznych pod numerem telefonu 95 7287 810 lub 605 585 722 lub e-mailowo na adres m.nowak@mzk-gorzow.com.pl

 

pdfWNIOSEK REKLAMACYJNY146.61 KB

IMAG0405

 IMAG0407

 

INSTRUKCJA TANKOWANIA NA STACJI PALIW MIEJSKIEGO ZAKŁADU KOMUNIKACJI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM Sp. z o.o.

INSTRUKACJA TANKOWANIA

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością